072-3935873

לא מעט משקיעים ישראלים מעזים לנסות את מזלם עם השקעות הנדל"ן בחו"ל, רבים מן הישראלים הפנימו כי השאיפה לרכוש נכס להשקעה מתרחקת יותר מתמיד לנוכח הגזרה הקרבה של העלאת מס הרכישה.

גזרות אלו אינן פועלות לטובת המשקיעים גם באפיקי השקעה סולידיים אשר המניבים תשואות גבוהות בסביבת ריבית אפס. מדינות רבות באירופה מאפשרות למשקיעים ישראלים להיכנס אל שוק הנדל"ן בחו"ל, השקעות נדל"ן בחו"ל – עבור סכום לא גבוה במיוחד ניתן  לרכוש נכסים שמניבים תשואה שנתית יפה גם כשמדובר בפרויקט לזמן ארוך או השקעה לטווח קצר.

השקעות נדלן בחול מה כדאי לי לדעת?

כל מדינה והחוקים שלה אם אתם אכן משקיעים בתחום הנדל"ן בחול תזכרו  שבפני כל המשקיעים ישנם מגבלות וחוקים שמעמיד כל מדינה בנפרד. בייחוד אם מדובר במשקיעים זרים. נושא המיסוי גוזר עקרי ברווח הפוטנציאלי שלכם לכן חשוב לשים לב באיזה נכס החלטתם להשקיע. לאחרונה השקעות נדלן בארצות הברית החלו לצבור תאוצה בשנים האחרונות שנת 2019 תניב רווחים עצומים למי שידע איך להשקיע בצורה נבונה.

 

ביטוחים והוצאות: במידה ואתם רוכשים נכס בחול חשוב שתכסו את עצמכם. החברות המשווקות את הנכסים מציגות נתונים שבהן עלויות תחזוקה לדירה הן נמוכות, על מנת לספק מידע לא מדויק של תשואה גבוהה במיוחד. מעבר למיסוי ישנן הוצאות נלוות שכוללות תשלום חודשי קבוע לבעל הנכס, ביטוחים, תיקונים ועוד. השקעות נלן בחול מעמידה עובדה שאתם נמצאים קרוב לנכס לכן השקעה בנכס בחו"ל דורשת מכם להיות מוכנים לכל תרחיש האפשרי.

למה אני צריך הכרות עם  השוק המקומי?

החלטתם להיות משקיעים? קחו בחשבון שחייב לבדוק אם העסקה כדאית וגם העובדה שאינכם מכירים את התנהלות השוק המקומי תקשה עליכם בביצוע רכישה. חשוב שתבדקו עד כמה העסקה כדאית שכללו את הפרמטרים ובצעו בדיקות נאותות. אין טעם להתבסס על תמונות צריך לאתר נכס שבסופו של דבר צריך להניב לכם תשואה יפה בנוסף גם בשלב מסוים להימכר.

התהליך: חברות לשיווק המעוניינות למכור נכסים בחול פועלות באופן שיטתי לייצור לחץ על המשקיע לחתום על העסקה בטווח קצר מלווה בטענה שקרית שהנכס עומד להימכר או שמחירו יעלה ביממה הקרובה, טריק שיווקי לגרום למשקיע הישראלי שרוצה לעשות החלטה עסקית שתניב לו רווחים אך אל תתפתו. משקיע חכם פועל מתוך ידע ללא הסיכון שאתם לוקחים בסגירת עסקה ללא בדיקה מוקדמת של כל הפרמטרים.

השקעות נדל"ן בחו"ל – איך עושים את זה?

במידה ואתם משקיעים מתחילים?  תחום ההשקעות הוא בטח לא תחום העיסוק המרכזי שלכם אז במקרים כאלו יש לכם 3 אופציות לביצוע ההשקעה:

להשקיע לבד:  צריך לקחת בחשבון שאתם נכנסים לשוק ההשקעות לבד עליכם לבחור אזור מבין הפופולריים כגון: אנגליה, גרמניה ויתר המדינות באירופה 26 מדינות ליתר דיוק. גם ארה”ב, מזרח רחוק ואפילו באוסטרליה, ללמוד את אותו האזור למצוא עסקאות מעניינות, לנהל משר ומתן עם אנשי הנדל"ן באזור המבוקש, לבצע בדיקת נאותות מקיפות ולרכוש את הנכס. מדובר בתהליך לא פשוט שידרוש מכם למצוא את בעלי מקצוע שתשימו את אמונכם בכספכם במדינות זרות, זוהי שפה עסקית ותהליך שונה מהמקובל בישראל.

השקעה בנכס ספציפי באמצעות חברה: מרביתם של החברות המתמחות בתחום ההשקעות מתמחות באזור מסוים למשל: ברלין, ניו-יורק, לונדון, ברצלונה ועוד. חברות אלה יודעות לספק מענה לניהול הנכס לאחר סגירת העסקה ולהציג נתונים מדויקים על האזור. חברות אלה עלולות להציג תמונות ששופצו בפוטושופ על מנת להבטיח לכם תשואות גבוהות מהרגיל לכן רצוי להימנע מהשקעות שאינן מגיעות מן המלצות מאנשים קרובים או חברות שאינן מציגות את הנתונים בזמן אמת.

השקעה דרך חברת השקעות: חברות השקעות מבצעת את החיבור בין יזמים מובילים למשקיעים פרטיים, מספקות היצע שונה לעומת חברות הרוכשות עבורכם נכסים להשקעה באזור ספציפי. חברות אלו מאתרות בשלב מוקדם עסקאות בינלאומיות בהיקף משמעותי שעוברות את בדיקות הנאותות המחמירות, ורק לאחר מכן הן מגייסות את ההון העצמי הנדרש להשקעה דרך קבוצת משקיעים הכלל העיקרי הוא עד 35 משקיעים לקבוצה. הסכום מינימלי מהמשקיע הוא 25,000 דולר לצורך כניסה לפרויקט וחברות אלו  מקפידות על ליווי מקצועי לאורך זמן ההשקעה, שקיפות מלאה ובקרה על היזם או הקבלן. זו הדרך הכי נכונה ביותר לבצע השקעות נדלן בחול.

מחפשים לקבל הצעות מעניינות עבור השקעות נדלן בחו"ל? RSTATE, הרשת הישראלית להשקעות נדלן, מספקת לכם מבחר הזדמנויות לרכוש נדלן מניב וליהנות מאתר המספק מענה ליותר מ-1,250,000 גולשים מידי חודש!, האתר מרכז עבורכם רשת משקיעים נרחבת וחברות נכסים בישראל והחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל
5 (100%) 14 vote[s]

השקעות נדלן בשוויץבואו להשקיע בבריטניה – השקעות נדלן באירופה

כולל חברת ניהול נכסים שדואגת עבורך להכל! כולל רישום בטאבו. בריטניה מחזיקה עדיין בכלכלה חזקה אך ניתן לנצל את שער הפאונד הנמוך. התהליך בליווי מלא ההשקעה תתבצע  בליווי מקצועי. הכסף נכנס ישירות לחשבונך. חברת ניהול מנוסה ומובילה. בטוח. פשוט. מניב.

השקעות נדלן בארצות הבריתהשקעה בנדל"ן – איווה בארה"ב

הפרויקט לא בשיווק! מדינה איווה שבמרכז ארצות הברית בשנים האחרונות הכלכלה המקומית והעיר נמצאת בצמיחה מתמדת בהיקף נרחב, העיר מפותחת מבחינה כלכלית ומייצרת תוצר מקומי לתעשיית הטכנולוגיה נתון הגורם למוקד משיכה עבור משקיעי נדל"ן זרים ומקומיים.

אודות הפרויקט: במסגרת הפרויקט נרכשת קרקע בגודל 3 אקר, במתחם שכתובתו: 201 IA Moines Des, Street 6th SE בדה-מוין, איווה. לאחר רכישת הקרקע תתבצע הריסה של המבנים הקיימים והקמת מתחם מגורים Multi-Family שצפוי לכלול 2 בניינים בני 4 קומות כל אחד ובהם 213 דירות בסה"כ.

הפרויקט צפוי להימשך 36 חודשים, כאשר החל ממחצית זמן זה (18 חודשים) ניתנת אפשרות ל-Buy-Out על ידי היזם.

לפרויקט 2 מסלולי השקעה: מסלול הון ומסלול מימון. סכום ההשקעה המינימלי במסלול הון הינו החל מ-$60,000 וסכום ההשקעה המינמלי במסלול מימון הינו החל מ-$30,000.

השאירו פרטים באתר לקבלת מידע מקיף בנושא והזדמנויות להשקעות.

לתיאום‭ ‬פגישת‭ ‬ייעוץ‭ ‬השאירו‭ ‬פרטים

*לא יעשה שימוש כלשהו במספר הטלפון