050-336-2403

רובע הנחל אשדוד

רובע הנחל אשדוד

עתודת הקרקע האחרונה בעיר אשדוד, "רובע הנחל" – התוכנית מקודמת ע"י עיריית אשדוד
הקרקע מיועדת למגורים, משקיעים שרכשו הרוויחו למעלה מ100%
דו"ח שמאי על פי תקן 22 – 3,000,000 ש"ח לדונם

חוף התכלת הרצליה

חוף התכלת הרצליה

הזדמנות אחרונה להשקיע בקרקע האחרונה בקו החוף של תל אביב – הרצליה פיתוח! 2000 דונם אשר ממוקמת בפריים לוקשיין בשטח במחיריו לא מפסיקים לעלות! תכנית חוף התכלת. מחפש קרקע מופשרת להשקעה?  תכנית הר/ 2200/ א, חוף התכלת הרצליה, קובעת מסגרת תכנונית להקמת רובע עירוני בדרום מערב הרצליה, על קו החוף.

פרויקט עיר ימים חדרה

פרויקט עיר ימים חדרה

קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה : אם פיספסת את עיר ימים נתניה… אל תפספס רכישת קרקע בפרויקט עיר ימים חדרה! מערב חדרה הופך בימים אלה לאחד האזורים האטרקטיביים בישראל, גם מבחינת הקרבה והנגישות לצירי התנועה המרכזיים לכיוון דרום ולכיוון צפון, וגם מבחינת איכות החיים ומגורים ליד הים. מהו פרויקט רובע עיר ימים חדרה? מדובר על 10,000 יחידות דיור חדשות שיוסיפו לעיר.

חולון פרויקט ח-500

פרוייקט ח-500 - חולון

פרוייקט ח-500 אושר בוועדה המחוזית להפקדה ולפני מתן תוקף. מכיל את עתודות הקרקע האחרונות, הגדולות והמשמעותיות של העיר חולון, הכוללת תוספת של כ- 50,000 תושבים בעשורים הקרובים. היקף הבנייה בפרויקט יכלול עד 12,500 יחידות דיור, תעסוקה לסוגיה ובנייני ציבור. הפרויקט משתרע על שטח של כ-4,070 דונם המתחלק ליותר מ-5,000 חלקות.

ראשון לציון פרויקט ה-1000

חוף התכלת הרצליה

פרויקט עיר ימים חדרה לגור על קו הים – RSTATE מציגה את פרויקט הקרקעות היוקרתי בחדרה על קו הים, קרקע על הים במחירי מיוחד מלאו פרטי התקשרות לקבלת פרטים אודות הפרויקט.

השקעות נדל"ן בחו"ל

לא מעט משקיעים ישראלים מעזים לנסות את מזלם עם השקעות הנדל"ן בחו"ל, רבים מן הישראלים הפנימו כי השאיפה לרכוש נכס להשקעה מתרחקת יותר מתמיד לנוכח הגזרה הקרבה של העלאת מס הרכישה. מדינות רבות באירופה מאפשרות למשקיעים ישראלים להיכנס אל שוק הנדל"ן בחו"ל, השקעות נדל"ן בחו"ל – עבור סכום לא גבוה במיוחד ניתן לרכוש נכסים שמניבים תשואה שנתית יפה גם כשמדובר בפרויקט לזמן ארוך או השקעה לטווח קצר.

קרקע באורה קרקע פרטית רשומה בטאבו 

קרקע להשקעה – קרקע באורה קרקע פרטית רשומה בטאבו גוש 29945 חלקה 26 צמודה לאורה ועמינדב שייכת לתכנית סיפוח לירושלים לצורכי פיתוח ובניה. הקרקע להשקעה. הקרקע אינה מופשרת ולא לבניה מידית.

קבל/י פרטים נוספים

קרקעות (שטחים) למכירה

איך מאתרים עסקאות נדל”ן העוסקות בשטחים בהליכי הפשרה? רכישת קרקעות מלווה בדרך כלל בדרגות סיכון גבוהות שנוסף שינה רמת מורכבות מסוימת, רכישת קרקע עשויה ברוב המקרים להוות הזדמנות השקעה אטרקטיבית וייחודית במינה. רכישת קרקע עשויה להתבצע לשם בניית בית בתכנון אישי והשקעה בנדלן למסחר. מעוניינים לרכוש קרקע בצורה חכמה? עשו זאת בצורה בטוחה ככל שניתן סבלנות היא שם המשחק כאשר תהליך רכישת שטחים הנמצאים בתהליכי הפשרה מניב תשואה רק לאחר מספר שנים.

ביצוע מחקר מקיף לפני רכישת קרקעות: ביצוע מחקר מעמיק ויסודי ובדיקת כל הפרמטרים הרלוונטיים. אנשי מקצוע יסייעו לכם עם איתור השקעות נדלן או איתור קרקעות, משרד עורכי הדין שלכם או של החברה המייצגת תבצע בדיקת נאותות לשטח. פורטל נדלן המרכז את כל העוסקים בתחום כגון: שמאים, עורכי דין ואנליסטים, המלווים את הלקוח לכל אורך התהליך.

קרקעות למכירה, למה לי להשקיע?

המגמה העקרית בשוק הנדל”ן הישראלי שנמצא בעלייה מתמדת במחירי הדיור ומחסור בהיצע דירות למכירה מצב שמציב את אפיקי ההשקעה אלטרנטיביים שהם רכישת דירות להשקעה. גורמים אלו הביאו לעליה בקצב ההפשרה של קרקעות חקלאיות בישראל לצורך שינוי הייעוד מחקלאית לבנייה רוויה. האתר מרכז עבורכם את כל העוסקים בתחום הנדלן מודעות מתיווך קרקעות למכירה באזורים: השרון ובמרכז הארץ, בערים כמו רעננה, כפר סבא, הוד השרון, הרצליה וחדרה, רובע הנחל אשדוד.

השאירו פרטים באתר לקבלת מידע מקיף בנושא והזדמנויות להשקעות.

*לא יעשה שימוש כלשהו במספר הטלפון

Top