072-3935873

פרויקט עיר ימים חדרה

לתיאום‭ ‬פגישת‭ ‬ייעוץ‭ ‬השאירו‭ ‬פרטים

*לא יעשה שימוש כלשהו במספר הטלפון

072-3935873


*הקרקע הינה להשקעה ואינה זמינה לבנייה מיידית

יש לכם שאלה? טלפנו עכשיו  072-3935873

info@rstate.co.il

פרויקט עיר ימים חדרה
5 (100%) 1 vote[s]

אודות הפרוייקט

קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה : אם פיספסת את עיר ימים נתניה… אל תפספס רכישת קרקע בפרויקט עיר ימים חדרה!

מערב חדרה הופך בימים אלה לאחד האזורים האטרקטיביים בישראל, גם מבחינת הקרבה והנגישות לצירי התנועה המרכזיים לכיוון דרום ולכיוון צפון, וגם מבחינת איכות החיים ומגורים ליד הים.

מהו פרויקט רובע עיר ימים חדרה? מדובר על 10,000 יחידות דיור חדשות שיוסיפו לעיר כ-35 אלף תושבים, ובנוסף טיילת חופית, פארק אזורי בהיקף של 600 דונם, כ-1,400 חדרי מלון בנוסף למלון הראשון בתולדות חדרה שבנייתו מושלמת בימים אלה ויופעל על ידי רשת רמאדה העולמית.

לאורך החוף של חדרה, ברובע שזכה לשם “רובע הים”, קיימים ומתוכננים פרויקטים יוקרתיים לדירות נופש במתחמים על חוף הים דוגמת “כפר הים”. בחוף מתקיימות פעילויות ימיות מגוונות, חלקן באמצעות מועדוני שיט וגלישה הפועלים בחוף להנאת חובבי הים.

מערב העיר הוצב כיעד האסטרטגי של ראש העיר החדש צביקה גנדלמן, וכעת, עם קבלת אישורים ותקציבים שמשרד הפנים ומהמשרד להגנת הסביבה, ניתן להוציאו לפועל.

במערב חדרה יוקם בנוסף מתחם תעשייה ועסקים במקום שבו שכנה בעבר מעברת אגרובנק והוא יכיל כחצי מיליון מ”ר לעסקים, מסחר ותעסוקה בבנייה ירוקה.

יתרונות השקעה ברובע עיר ימים בחדרה:

עיריית חדרה אישרה סכום של 8 מיליון שקלים לפיתוח מתחם רובע הים במערב העיר, המשתרע על פני כ-2,600 דונם מצפון לגבעת אולגה ועד נחל חדרה, מכביש מס’ 2 ועד לים.

רצועת החוף בצפון מערב חדרה היא רצועת החוף האחרונה לבניה בישראל! באזור זה מתוכננת בנייה למגורים, מלונאות, טיילות ומסחר על פני כאלפיים דונם.


ייצוג משפטי וליווי אישי ע"י משרד עו"ד


הסכם שיתוף מלא

דוח שמאות שנכתב לפי תקן 22

קרקע פרטית בטאבו

מדוע להשקיע עם RSTATE

רכישות בתחום הנדל"ן עם ליווי מותאם אישית לכל משקיע בין אם אתם משקיעים חדשים או ותיקים.
בין אם מדובר בקניית דירה למשפחה או בהשקעה לטווח ארוך, זאת היא רכישה שהמשמעות שלה אדירה.
שוק הנדל"ן נתפש כשוק ששייך לבעלי הון אך זהו שוק של אנשים עם קשרים אסטרטגיים לשוק עם הרבה כסף. האמת, זה לא חייב להיות כך. כבר למעלה מ10 שנות פעילות  אנו מאמינים שתחום הנדל"ן יכול להיות רלוונטי לכולם

משרדים לקרקעות פריסה ארצית

לתיאום‭ ‬פגישת‭ ‬ייעוץ‭ ‬השאירו‭ ‬פרטים

*לא יעשה שימוש כלשהו במספר הטלפון