072-3935873

קרקע בירושלים – הקרקע מול בית חולים הדסה עין כרם
 קרקע פרטית באורה, רשומה בטאבו, זה הזמן להבטיח את עתידך
לפרטים נוספים, מלאו טופס התקשרות, הזדמנות שאסור לפספס.

לתיאום‭ ‬פגישת‭ ‬ייעוץ‭ ‬השאירו‭ ‬פרטים

*לא יעשה שימוש כלשהו במספר הטלפון


*הקרקע הינה להשקעה ואינה זמינה לבנייה מיידית

יש לכם שאלה? טלפנו עכשיו  072-3935873

info@rstate.co.il

קרקע להשקעה – קרקע באורה קרקע פרטית רשומה בטאבו גוש 29945 חלקה 26 צמודה לאורה ועמינדב שייכת לתכנית סיפוח לירושלים לצורכי פיתוח ובניה. הקרקע להשקעה. הקרקע אינה מופשרת ולא לבניה מידית.

גלובס

מתוך כל הוועדות, את הבונוס אישרה בפועל הוועדה המחוזית לתיכנון ובנייה של ירושלים – 25 מגרשים בשטח של חצי דונם כל אחד. השווי – מיליונים. מגרשים דומים במושב אורה הסמוך נמכרו במחירים הנעים בין 200 ל-300 אלף דולר.

חלק מהמגרשים, כדאי לדעת, נמצאים בתוך יער בו אסורה בנייה. ככה מנסים לקבל חלקות אלוהים קטנות על חשבון המדינה:

1. פרשת עמינדב החלה לפני שנים אחדות. עמינדב, מושב שקט על יד ירושלים ובו 67 נחלות, החליט לצמוח ולקבל ממינהל מקרקעי ישראל אישור לתכנן בנייה במגרשים עבור בני המושב. צמיחה אינה דבר מגונה, נהפוך הוא, ולכאורה גם לא מדובר בתופעה יוצאת דופן.

2. במרבית המושבים, בכל רחבי הארץ, מקדמים או מבצעים תוכניות בנייה מסוג זה. בז'רגון המקצועי קוראים להן תוכניות הרחבה. מועצת מקרקעי ישראל אף קיבלה החלטה המאפשרת את ההרחבות במושבים – החלטה 737. על פי ההחלטה יכולים המושבים לקבל את המגרשים במחיר מוזל ממינהל מקרקעי ישראל, שהוא הבעלים של הקרקעות.

3. החלטת המועצה הגבילה את מספר המגרשים שמושבים יכולים לקבל בזול, ביחס כמעט ישר למספר בעלי הנחלות (בדרך כלל ותיקי המושב). בבסיס הרעיון עמד הרצון להגדיל את האופציות שיש לבנים של המשפחות הוותיקות במושבים להמשיך להתגורר במושב. עד קבלת ההחלטה יכלו רק הבנים הממשיכים (בן ממשיך – זה שאליו עוברות הזכויות בנחלה) לבנות בית במגרש של ההורים (בחלקה א'), או להמתין עד כניסה לבית ההורים.